Naše společnost

Zlepšujeme fungování zdravotnictví


Práce v lidském měřítku

Věříme, že zlepšení byť jen jednoho života poskytováním správných dat správnému lékařskému specialistovi v pravý čas má větší cenu než nerealizovatelné přehnané představy v celém odvětví týkající se transformace zdravotnického systému shora dolů.

Naše technologie

Naším posláním je zlepšovat práci ve zdravotnictví postupně v jednotlivých specializacích. Poskytovat kvalitnější informace jednotlivým zdravotnickým pracovníkům. Zlepšovat výsledky pro jednotlivé pacienty. Zachovat lidské měřítko a zapojení lékařské praxe.

Datlowe

Důvěryhodný partner
pro nemocnice

Díky hlubokým odborným znalostem v oblasti zdravotní péče a dat jsme nejdůvěryhodnějším partnerem a poradcem pro klinickou praxi v nemocnicích založenou na datech. Stavíme na silných základech společných hodnot zaměřených na člověka.

Kontaktujte nás
01

Nadšení

Jsme hluboce přesvědčeni, že aplikace datové vědy a umělé inteligence změní poskytování zdravotní péče. Z tohoto důvodu se věnujeme průzkumu každé možné cesty pro zkvalitnění práce ve zdravotnictví prostřednictvím analýzy dat.

02

Otevřenost

Neinovujeme sami, ale spolupracujeme otevřeně se specialisty, vědci a nemocnicemi. Naším jediným cílem je zrychlit využití datové vědy a umělé inteligence způsoby, které poskytují lepší výsledky zdravotní péče.

03

Spolehlivost

Jsme pevně odhodláni rozvíjet a nabízet nemocnicím a lékařům špičkové odborné znalosti v oboru. S bezpečnou a spolehlivou technologií a hlubokým smyslem pro etickou odpovědnost pro kvalitu a důvěryhodnost našich produktů.

Datlowe

Náš expertní tým

Náš rozmanitý tým má desítky let zkušeností s výzkumem pokročilých technologií, řešeními v oblasti zdravotní péče a budováním a rozšiřováním úspěšných společností.


Jakub Kozák

Výkonný ředitel a spoluzakladatel

LinkedIn

Michal Jelinek

Investor a spoluzakladatel

LinkedIn

Lenka Vraná

Ředitelka Data Science

LinkedIn

Ivana Sixtová

Technologický ředitel

LinkedIn

Radim Janda

Ředitel pro zákaznickou spokojenost

LinkedIn

Lukáš Lešňovský

Manažer pro spolupráci

LinkedIn

Chcete utvářet
digitální budoucnost
zdravotní péče?


Naši partneři z oblasti vysokého školství a průmyslu

Karlova univerzita
Cluster zdravotnických technologií
Medical Valley EMN
MedTech Pharma Forum

Naše záruky

Certifikace

Máme zaveden a certifikován systém řízení bezpečnosti informací dle ČSN EN ISO/IEC 27001:2014.


Náš systém

Připravte svou nemocnici
na budoucnost zdravotnictví

Vzhledem ke stále vyšším nárokům na světové zdravotnické systémy je zřejmé, že nemocnice musí využívat automatizaci a nové způsoby práce. Naším posláním je pomoci začlenit tyto trendy způsobem, který rozšíří a doplní lidské odborné znalosti a empatii vašich nenahraditelných lékařů a ošetřovatelů.

Seznamte se s našimi technologiemi